Pärnu mnt 110

Palume konsultatsiooniks Liuglev Uks salongis aeg kokku leppida telefoni/meili teel.

Pärnu mnt. 110, Tallinn
Tel: +372 6465101
E-mail: info@liuglevuks.ee
E-R 10:00 – 18:00 | L 10:00-15:00 | Suletud

Rästa 18

Palume konsultatsiooniks Liuglev Uks salongis aeg kokku leppida telefoni/meili teel.

Rästa 18 (Sõpruse pst ääres), Tallinn
Tel: +372 6726610
E-mail: salong@liuglevuks.ee
E-R 10:00 – 18:00 | L 10:00-15:00| Suletud

Fortuuna 1

Palume konsultatsiooniks Liuglev Uks salongis aeg kokku leppida telefoni/meili teel.

Fortuuna 1, Tartu
Tel: +372 7334066
E-mail: tartu@liuglevuks.ee
E-R 10:00 – 18:00 | L 10:00-15:00 | P Suletud

Egert Kaljula

Müügi-projektijuht
Pärnu mnt 110, Tallinn
EST | ENG

+372 5681 3400
egert@liuglevuks.ee

Anna Gallat

Müügi-projektijuht
Pärnu mnt 110, Tallinn
EST | RUS | ENG 

+372 5699 8002
anna@liuglevuks.ee

Sten Bauer

Müügi-projektijuht
Pärnu mnt 110, Tallinn
EST | ENG

+372 5628 3830
sten@liuglevuks.ee

Peeter Sikk

Müügi-projektijuht
Pärnu mnt 110, Tallinn
EST | RUS | ENG

+372 5552 6083
peeter@liuglevuks.ee

Andres metus

Müügi-projektijuht
Rästa 18, Tallinn
EST | RUS

+372 5534824
andres@liuglevuks.ee

Oliver Reinart

Müügi-projektijuht
Rästa 18, Tallinn
EST | ENG | FIN

 +372 5637 5007
oliver@liuglevuks.ee

Anneli Kors

Müügi-projektijuht
Fortuuna 1, Tartu
EST | RUS

+372 5689 8334
tartu@liuglevuks.ee

Laura Kapanen

Müügi-projektijuht
Rästa 18, Tallinn
EST | ENG

+372 5611 1057
laura@liuglevuks.ee

Sten Bauer

Müügi-projektijuht
Pärnu mnt 110, Tallinn
EST | ENG

+372 5628 3830
sten@liuglevuks.ee

Anna Gallat

Müügi-projektijuht
Pärnu mnt 110, Tallinn
EST | RUS | ENG 

+372 5699 8002
anna@liuglevuks.ee

Andres metus

Müügi-projektijuht
Rästa 18, Tallinn
EST | RUS

+372 5534824
andres@liuglevuks.ee

Anneli Kors

Müügi-projektijuht
Fortuuna 1, Tartu
EST | RUS

+372 5689 8334
tartu@liuglevuks.ee

Oliver Reinart

Müügi-projektijuht
Rästa 18, Tallinn
EST | ENG | FING

+372 5637 5007
oliver@liuglevuks.ee

Laura Kapanen

Müügi-projektijuht
Rästa 18, Tallinn
EST | ENG

+372 5611 1057
laura@liuglevuks.ee

Peeter Sikk

Müügi-projektijuht
Pärnu mnt 110, Tallinn
EST | RUS | ENG

+372 5552 6083
peeter@liuglevuks.ee

Egert Kaljula

Müügi-projektijuht
Pärnu mnt 110, Tallinn
EST | ENG

+372 5681 3400
egert@liuglevuks.ee

Teie idee, meie teostus

Võta meiega ühendust ja leiame koos just Sulle sobiva lahenduse.