pidev areng on edu võti

Liuglev Uks märksõnadeks on funktsionaalsus, uusimad disainid, asjalik teenindus. Meil on valikus pikaajalised kõrge kvaliteediga materjalid. Põhjalik ja pidev tootearendus tootmises. Valmistame garderoobid ja liuguksed kliendi soovidele vastavalt. Meil on kindlasti suurim materjalide ja lahenduste valik ning väga lai ja eksklusiivne furnituuri valik.

töö kiidab tegijat

Liuglev Uks OÜ on Eestis suurim garderoobide ja liuguste jaemüüja. Ettevõte alustas tegevust 2010. aastal ja omab tänaseks kolme müügisalongi, millest kaks Tallinnas ja üks Tartus. Viimase viie aasta jooksul on Liuglev Uks olnud neli korda Äripäeva Gasellettevõte. Lisaks oleme aastaid saanud tiitli Eesti Edukas Ettevõte ja pälvinud Kõrgeima Krediidireitingu

Oleme spetsialiseerunud Eesti suurima garderoobide ja liuguste tootja, kaubamärgi L-UKS toodete müügile. Tooteid on Eesti turul müüdud alates 2004. aastast ja need on pälvinud klientide heakskiidu kvaliteedi ning usaldusväärsuse poolest nii Eestis, Soomes kui ka Rootsis.

 

LEIAME LAHENDUSI

Meie müügi-projektijuhid aitavad igapäevaselt kujundada just Sulle sobivad lahendused. Pikaajaliste kogemustega professionaalid projekteerivad erimõõdus garderoobi või garderoobitoa just Sinu vajadustele keskendudes ning jagavad asjatundlikke soovitusi, millised liuguksed või hõlmikuksed oleksid Sulle sobivaimad.

Peale sõbraliku teeninduse müügisalongides tuleme mõõdame üle Sinu valmisruumid. Toodete valmimisel tagavad paigaldusmeeskonnad laitmatu lõpptulemuse ja kliendi rahulolu.

Teie idee, meie teostus

Võta meiega ühendust ja leiame koos just Sulle sobiva lahenduse.