Liuguksed

Liuguksed on pikka aega olnud kõige populaarsem lahendus garderoobiavade katmisel. Liuguksed on hea ja nutikas lahendus, mis hoiab palju ruumi kokku, kuna uksed liiguvad üksteise taha. 

Hõlmikuksed

Hõlmikuksed (voldikuksed) koosnevad kahest omavahel keskelt hingedega ühendatud ukseplaadist, mis avamisel paari kaupa kokku volditakse. Tegemist on väga nutika lahendusega sobides nii kitsamate kui laiemate kappide korral.

Käänduksed

Käänduksed (hingedel uksed) on praktiline ja aegumatu sisekujunduselement kapiavadele. Käänduksi saab disainida kokku liugustega või hõlmikustega.

coplanar

Coplanar liuguste süsteem koosneb kahest omavahel paari kaupa toimivast liuguksest. Selle süsteemi eripära võrreldes tavapäraste liugustega seisneb selles, et suletuna asetsevad liuguksed ühes tasapinnas.

rippuksed

Rippsiiniga liuguksed ripuvad kogu oma raskusega ülarullikute abil ülemise spetsiaalse liugsiini küljes ja neil puudub põrandale kinnituv liugsiin. Seda asendab alati liugukse all peidus olev alajuhik.

garderoobid

Garderoobide juures on oluline mugavus, praktilisus, funktsionaalsus ja ilus disain. Garderooobi lahenduse puhul peab olema kapi sisule hea ligipääs. 

garderoobitoad

Uuemates korterelamutes ja eramutes on juba projekteerimisfaasis garderoobi jaoks planeeritud tihti spetsiaalne eraldi garderoobituba. Alternatiivina on võimalik ära kasutada mõne suurema toa otsasein või lihtsalt toanurk, kuhu garderoobituba ehitada.

vaheseinad

Vaheseina moodulid on lihtsalt monteeritavad ja demonteeritavad. Valikus on moodulvaheseinad ja kergvaheseinad. Moodulvaheseinad moodustatakse statsionaarsetest ja liikuvatest moodulitest (liuguksed/rippuksed).

furnituur

Liuglev Uks pakub lisaks riiulisüsteemidele Teie garderoobi erinevaid väljatõmmatavaid ja mitte väljatõmmatavaid furnituure, mis teevad garderoobi kasutajale mugavamaks ja silmale veel ilusamaks.

valgustus

Garderoobi valgustus lisab kasutusmugavust ja eluruumi omanäolisust. Garderoobide ja liuguste valgustamisel kasutame tänapäevaseid LED tehnoloogial põhinevaid säästlikke kuid pikaealisi ribavalgusteid.

käepidemed

Liuguksed on pikka aega olnud kõige populaarsem lahendus garderoobiavade katmisel. Liuguksed on hea ja nutikas lahendus, mis hoiab palju ruumi kokku, kuna uksed liiguvad üksteise taha.

eritellimus

Eritellimusmööbliga saate võimaluse luua stiilse ja hubase interjööri oma maitse ja disaini järgi või lahenduse mida olete otsinud, aga valmismööbel ei paku või pole soovitud tooni ja mõõtu.

liuguste lisad

Softstopperid ehk softsulgurid teevad liuguste sulgemise veel vaiksemaks ja mugavamaks. Juhul kui liuguste planeeritav ava on piisavalt sirge ja loodis, on võimalik liugustele tellida softsulgurid

Teie idee, meie teostus

Võta meiega ühendust ja leiame koos just Sulle sobiva lahenduse.