garderoobtoad

Uuemates korterelamutes ja eramutes on juba projekteerimisfaasis garderoobi jaoks planeeritud tihti spetsiaalne eraldi garderoobituba. Alternatiivina on võimalik ära kasutada mõne suurema toa otsasein või lihtsalt toanurk, kuhu garderoobituba ehitada. 

Garderoobitoa lahendus sõltub ruumi kujust ja mõõtmetest. Lahenduses võib kasutada kõiki riiulisüsteemi materjale mis on 18mm ja 28mm paksused. Garderoobtubadesse kombineeritakse lisaks riiulitele sobivad sahtlid, korvid või väljatõmmatavad erinevad riiulid. Lisaks on valikus palju erinevat garderoobifurnituuri (püksiriputid, lipsuhoidjad, jalatsireelingud, pesukorv, koristustarvete hoidjad, väljatõmmatav triikimislaud jms.). 

Soovi korral saab garderoobtoa ette asetada liuguksed või võimalusel hõlmikuksed, rippuksed. Enamasti nõuab garderoobtuba ka omaette valgustust, mida saab lahendada meie pakutava LED ribavalgusti või LED riidepuutoru valgusti abil. Lisaks on pakkuda sahtlivalgustid ja riiuli alla kinnitatavad liikumisanduriga LED valgustid. Täpsem info ja konsultatsioon meie salongides

Teie idee, meie teostus

Võta meiega ühendust ja leiame koos just Sulle sobiva lahenduse.