Delfi: Liuglev Uks liuguksed, garderoobid heledates toonides

Eesti suurima liuguksi ja garderoobisüsteeme tootva ettevõttena tunneb L-Uks moraalset kohtustust olla kodukujundajatele abimees, teerajaja ja suunanäitaja nii materjalide kui ka trendide osas.

Täiendasime enda kollektsiooni uute, erinevates toonides materjalidega juba kevadel. Sortimenti jäi edasi kümmekond ajatut materjali, mida eestlane armastab ja mille vastu huvi on püsivalt suur.

Kuna “tibusid loetakse sügisel”, siis on paras aeg teha ülevaadet, kuidas on uued toonid tarbijate seas vastu võetud. Käeolevas artikklis jagame ka soovitusi, kuidas sügisele vastu minna nii, et kodusisustus oleks moekas ja toetaks Sinu soove ja unelmaid.

L-Uks meeskonna pikaajalisele kogemusele toetudes on taaskord saanud kinnitust tõdemus, et eestlane soovib oma kodus näha heledaid toone. Need lisavad avarust ja toovad valgust meie põhjamaisesse kliimasse. Nii on oma populaarsust hoidnud meie valikust just heledad puidutoonid – valge puusüü, valge saar ja uutest toonidest tamm Carmen. Lisaks on hästi vastu võetud ka uued hallid toonid grafiithall ja helehall.

Uue suunana lisatakse põnevust ja mängulisust juurde kombineerides erinevaid materjale ja toone, näiteks naturaalne tamm koos grafiithalli melamiiniga. Toonitud õlidega saab spoonmaterjale viimistleda erinevatesse toonidesse.

Ei pea piirduma ainult puidutoonidega

Kui puit ei ole Sinu teema ja eelistad hoopis klaasi, siis soovitame valida L-Ukse populaarsemate hulgast, milleks on puhasvalge klaas, opaalklaas ja Pearl valge klaas.
Lisaks on võimalus klaasi katta mattkile kujunditega, mida saab paigutada kõigi klaas- ja peegelpindade peale. Kujundeid on minimalistlikest klaasi täitvateni.

Skandinaavialik hele ja valgust kiirgav kodu on trendikas

Seda kinnitavad ka salongi Liuglev Uks tellimuste hulk, millest suur osa on heledates või suisa valgetes toonides. Ruumi üldine hele tonaalsus annab hea võimaluse üksikuid erksavärvilisi mööbliesemeid ja väiksemat kodusisustust paremini esile tõsta.

Skandinaavia disain jumaldab palju valgust, puhtaid vorme ja selgeid jooni. Suuri heledaid pindu, kõrgläiget ja külmi toone aitavad meeldivalt tasakaalustada ja soojust lisada naturaalsed maalähedased materjalid ning üksikud säravad värvid või miks mitte silmatorkavad mustrid

Tulemust aitab lihvida liuguste profiili valik

Liuguste trendidest rääkides võiks esile tuua taaskord üldise muljega sobituvad helged toonid, aga julgemaid soove on samuti, kus mängitakse pigem kontrastidega. Kõik sõltub sellest, kui palju kontraste on ülejäänud ruumikujunduses. Peab jälgima, et üldmulje ei jääks liiga kirju ja rahutu.

Meie profiilivalikust tellitakse alumiiniumprofiilidea liuguste kõrval üha rohkem laia Paron ja Paron Extra raamiga uksi.
Paron liuguksed on inimestele, kes hindavad puidutoonide hubast meeleolu. Paron liugukse raamid toodame erinevates toonides melamiinplaadist. Paron Extra liuguste raamprofiilid toodetakse 5-kihilisest liimpuitplaadist ( nimetatakse tislerikilbiks), mille pealmine kiht on õhukesest naturaalse tamme puidust ehk spoonist. Tislerikilp on võrreldes tavalise täis MDF plaadiga oluliselt kergem, jäigem ja vastupidavam. Ja nagu selle nimigi ütleb, on see oma omadustelt ka sobivaim materjal liuguste ja mööbli tootmiseks.

Võrdselt tähelepanu on L-Ukse valikust saanud ka Slim profiilid, kui soovitakse oma kodus näha enim just puhtaid pindu.

Hea meel on tõdeda, et eestlane eelistab üha rohkem eritellimusel mööblit tellida

Mida aeg edasi, seda enam on eestlane avastanud, et valmislahendused ei paku rahuldust ja soovitakse tellida garderoobisüsteeme, mis sobituvad kodu üldmuljega ideaalselt ja on kauni sisekujunduse harmooniline osa.

See innustab ka meid kui tootjaid otsima uusi põnevaid lahendusi ja tehnoloogiaid. Saame innustust iga-aastastelt välismessi külastustelt. Praegu on meie disainitiimil samuti mitmed uued tehnoloogilised lahendused katsetamisel, millega oma kliente peagi üllatada saame. Disaintoote tellimise võlu ongi võimalus selle väljanägemises ja funktionaalsuses kaasa rääkida. Iga garderoobi kapp või garderoobtuba, mis meie tehasest väljastatakse on erinev, vastates tellija soovidele, võimalustele ja värvieelistustele. Meie tooted on kordumatud ja isikupärased.

.

Teie idee, meie teostus

Võta meiega ühendust ja leiame koos just Sulle sobiva lahenduse.