Eritellimusel garderoobid ja liuguksed – loomingulised ja kordumatud

Eesti suurima liuguksi ja garderoobisüsteeme müüva ettevõttena tunneb Liuglev Uks moraalset kohustust olla kodukujundajatele abimees, teerajaja ja suunanäitaja nii materjalide kui ka trendide osas. Eesmärk on pakkuda terviklahendusi, muuta kliendi kodu mugavaks ja tööruumid funktsionaalseks.

Garderoobisüsteemide üha kasvava populaarsuse põhjus ja fenomen peitubki selles, et need aitavad luua korda ning omada asjadest head ülevaadet. Meil kõigil on personaalsed eripärad ja sellest lähtuvalt erinevad nõuded mööblile, mida soetame.

Ettevõte alustas tegevust 2010. aastal ja omab tänaseks kolme müügisalongi, millest kaks Tallinnas ja üks Tartus. Spetsialiseerutakse Eesti suurima garderoobide ja liuguste tootja, 2004. aastal alustanud kaubamärgi L-UKS toodete müügile, mis on pälvinud klientide heakskiidu nii kvaliteedi kui usaldusväärsuse poolest. Tänu heale koostööle toodetakse liuguksi ja garderoobikappe vaid kõige kvaliteetsematest ning kaasaegsematest materjalidest. Toodete valmistamisel kasutatakse innovatiivset tehnoloogiat, mis tagab lisaks kvaliteedile ka nende pikaajalise kestvuse.

Kvaliteet algab õigest materjalist

Suurem osa Liugleva Ukse kodusest mööblist toodetakse melamiinplaadist ehk dekoreeritud puitlaastplaadist ja naturaalsest spoonist. Tänapäevased Euroopa tervisenõuded välistavad ebatervislike või tervist kahjustavate mööbliplaatide tootmise ja kasutamise, mistõttu on tänapäeval põhjendamatu kunagine hirm materjalides leiduvate tervist kahjustavate koostisosade ees. Melamiinplaadi peamine kvaliteeditunnus on hea pinnatihedus, mis annab vastupidavuse löökidele ja kriimustustele ning võimaldab riiuleid ja muud mööblit soovi korral ümber tõsta.

Seda silmas pidades on Liuglev Uks valinud oma garderoobide riiulisüsteemide materjalide tarnijaks kvaliteeti tagavad Euroopa tootjad. 18 mm paksune melamiinplaat koos 1,0 mm paksuse ABS-servakandiga moodustab tugeva ja läbipaindumatu terviku.

Riiulisüsteemile erilisema ja massiivsema välimuse andmiseks kasutatakse 28 mm paksust melamiinplaati. Soovi korral võib seda kasutada ka ainult kappide väliskülgede ja laena, mis lisab massiivsust ja annab trendika väljanägemise. Naturaalse puidu ja spooni eelistajatele on 19 mm paksune spoonitud puitlaastplaat ja spoonitud 30 mm paksune tislerikilp ideaalsed materjalid mööbli ja liuguste valmistamiseks. Professionaalidena eelistame alati tislerikilpi, sest see on kergem, jäigem ja vastupidavam.

Isegi kui silmaga ei näe, tunneb kasutades ära parima

Lisavõimalused ja -mugavused teevad kodusest garderoobikapist tõelise abilise muu hulgas seeläbi, et puudub vajadus asju paaniliselt taga otsida ning võib unustada olukorra, kus hommikul kiirustades kogu kapi sisu põrandale tõmmatakse. Liugleva Ukse garderoobides kasutatakse tänapäeval garderoobisüsteemide lahutamatuks osaks saanud kvaliteetseid ja vaikselt rullikutel liuglevaid Norscan Rolleri korve. Tänu kvaliteedile ja laiale lisatoodete valikule on need Eesti klientide hulgas ühed kõige meelepärasemad korvisüsteemid.

Lisaks tavalistele rullikutele toetuvatele korvidele on Rolleri valikus saadaval veel kingakorvid, restriiulid, viigipükste hoidjad, lipsuhoidjad, ehte-, kella- ja lipsukarbid, riidepuutorud valgustusega ja ilma, metallist traatriiulid jne. Selline valik tagab, et kõik sinu riided, kingad ja majapidamistarbed saavad endale kindla koha ning hommikul ärgates ja tööle kiirustades tead täpselt, kust midagi võtta.

Korvisüsteemide kõrval on magamistoa garderoobis pesu ja sokkide jaoks soovitatav kasutada ka sahtleid, mida leiate firma tootevalikust viie erineva esipaneeli tüübi ja lugematu arvu variatsioonidega. Sahtlid liiguvad tänapäevastel pehme sulgumisega või push-to-open- ehk vajutamisel avanevatel siinidel.

Hõlmik- ja käänduksed

Üha suuremat populaarsust on Liugleva Ukse toodetest kogunud nutikas disaintoode hõlmikuksed, tuntud ka voldikuste nime all.

Hõlmikuksed koosnevad kahest omavahel keskelt hingedega ühendatud ukseplaadist, mis avamisel paari kaupa kokku volditakse. Hõlmikuksed on väga nutikas lahendus, mis sobib ühtmoodi hästi nii kitsamatele kui laiematele kappidele. Laiemate kappide puhul võib üksteise kõrvale panna ka rohkem uksepaare. Lahendus võimaldab avada kappi samaaegselt kogu kapi ulatuses. Kuna üks ukseplaatidest on servast kinnitatud kapi seina külge, on tagatud uste jäikus ja mugav kasutus. Hõlmikustel on ülemine juhtsiin uksepaneeli taga peidus ja alumine juhtsiin kinnitub kapi põhja.

Detailid on need, mis loevad

Valmislahendusena ostetud ja eritellimusena valmistatud garderoobikappidel on palju suurem vahe, kui pealtnäha paistab. See on täiesti võrreldav olukorraga, kus on valida kiirtoidurestorani või kvaliteetset toorainet kasutava à la carte restorani toidu vahel. Esimesel juhul on investeering küll väiksem, kuid seda on ka nauding, mille oled saanud võrreldes kvaliteetse toidu ja kauni atmosfääriga restoranis einestamisega. Teadlikule tarbijale on oluline pikaajaline investeering, mis kindlustab kvaliteedi ja tagab rahulolu aastateks. Selle tõttu sobibki koostööpartneriks Liuglev Uks.

Liuguste puhul on eestlastele endiselt omane helgete toonide eelistamine, kuid siiski on üha enam ka julgemaid soove, kus mängitakse pigem kontrastidega. Kõik oleneb sellest, kui palju kontraste on ülejäänud ruumikujunduses. Oluline on tagada harmoonia terves ruumis, kus mängib rolli iga sisustuselement.

Ettevõtte müügi- ja projektijuhid aitavad igapäevaselt kujundada just kliendile sobivaid liugustega garderoobilahendusi. Pikaajaliste kogemustega professionaalid projekteerivad erimõõdus garderoobi või garderoobitoa ning jagavad asjatundlikke soovitusi selle kohta, millised liug- või hõlmikuksed oleksid sobivaimad. Trendikate materjalide valik uueneb pidevalt. Garderoobidesse pakutakse erinevat praktilise ja funktsionaalse suunitlusega mööblit ning lisadena veel kaasaegseid LED-lahendusi. Peale sõbraliku teeninduse müügisalongides tulevad spetsialistid ruumide ja pindade mõõtmiseks ka kliendi koju. Toodete valmimisel tagavad paigaldusmeeskonnad laitmatu lõpptulemuse ja kliendi rahulolu.

Teie idee, meie teostus

Võta meiega ühendust ja leiame koos just Sulle sobiva lahenduse.