Mida tuleks silmas pidada garderoobi materjali paksuse valikul.

Riiulisüsteemi materjalina kasutame peamiselt kõrge kvaliteediga Soome ja Austria tootjate 18 mm paksust melamiinplaati. Neil plaatidel on hea pinnatihedus, mis annab vastupidavuse löökidele, kriimustustele ja võimaldab vajadusel riiuleid ja muud furnituuri soovi korral ümber tõsta.

Kruvisid võib vajadusel ka mitu korda samasse auku keerata. Plaadi paksusest (18mm) tulenevalt on plaat vastupidav ja koos meie kasutatava 1,2mm ABS kandiga on plaat ka suhteliselt tugev ja läbipaindumatu võrreldes paljude konkurentide pakutava 16mm plaadi ja 0,4 või 0,8mm servakandiga.

Meie hinnangul on 18mm paksuse plaadi ja servakandi kooslus optimaalne ja parima hinna/kvaliteedi suhtega. Lisaks 18mm paksusele melamiinile kasutame ka 28mm paksust melamiini, millest saame teha nii riiulisüsteeme. 28mm paksust melamiini võib kasutada riiulisüsteemi erilise, massiivse, disaini saavutamiseks, mis on tänapäeval väga populaarne.

Soovi korral võib seda kasutada ka kappidele ainult väliskülgede ja laena, mis lisab kapile massiivsust ja disainikat väljanägemist. Meil on kasutusel vaid 1,2mm ABS kant (konkurentidel on enamasti kas 0,4mm või 0,8mm melamiin- või ABS kant).

Servakandi paksusest ja materjalist sõltub selle vastupidavus ajahambale, kriimustustele ja löökidele. Samuti sõltub servakandi paksusest ka riiulisüsteemi nägusus, mida paksem seda nägusam, mugavam ja kvaliteetsem.

Nägusad ja tugevad HETTICH toolex RIIULIKANDURID, mis on küll pisut kallimad, kuid nägusamad ja vastupidavamad.

Teie idee, meie teostus

Võta meiega ühendust ja leiame koos just Sulle sobiva lahenduse.